Barts Boekje test de Wella Ultimate Smooth-lijn
Wanneer je een nieuwe shampoo gaat gebruiken, kun je net zo goed de hele riedel aanschaffen: shampoo, conditioner en olie. Een nieuwe lijn biedt vaak meteen alle producten aan, omdat ze elkaar aanvullen. Bij de Ultimate Smooth-lijn van Wella werken de producten samen om je droge, doffe haar weer tot leven te brengen. Wat extra pit en spice willen we natuurlijk allemaal.
De Ultimate Smooth-lijn van Wella Professionals is bedoeld om dof, droog en futloos haar te herstellen. De producten (shampoo, conditioner en olie) zorgen ervoor dat je haar gladder wordt en een gezonde glans krijgt—klinkt goed! Wil je net dat beetje extra verzorging, dan kun je ook het haarmasker gebruiken: vijf tot tien minuten laten intrekken en vervolgens uitspoelen.
Naast een lijn voor dof haar heeft Wella ook een variant voor extreem beschadigd haar, namelijk de Ultimate Repair-lijn, inclusief haarmasker. Maar de Smooth-lijn doet zijn werk ook zeker goed!
Het Barts Boekje-team probeerde deze shampoo, conditioner en haarolie-serum. We beginnen met de shampoo: deze reinigt en hydrateert je haar (zo voelt het). Hierna komt de conditioner (of haarmasker), die ervoor zorgt dat je haar zacht aanvoelt en dat je er met de borstel net wat makkelijker doorheen komt. Wanneer je je haar hebt geborsteld, kun je de olie in je handen verdelen en vervolgens in de punten van je haar aanbrengen. Dit zorgt voor extra verzorging en glans. Van de geur moet je houden: de producten ruiken naar vanille, perzik en jasmijn, en je douche zal hier ook sterk naar ruiken.