How to Kiss a Frog
Ha! Alweer zo'n leuk ik-wil-alles-hebben merk uit Zweden! Wat is dat toch met die Zweden dat ze alleen gewoon net wat mooier/ aantrekkelijk/ moetmoetmoet-in-onze-kast-eriger maken? How To Kiss A Frog dit keer, alleen al vanwege die titel de moeite waard.
Het ietwat luxe kindermerk heeft te gekke kinder- en babykleding met al even te gekke prints. En niet alleen prints: ook de pasvorm is spot-on (wist je dat de mensen in Zweden, of eigenlijk uit heel Scandinavie, het meest op Nederlandsers lijken?) en de jurkjes zijn om op te vreten.
Er wordt vooral met mooie basic en zachte kleuren gewerkt, van zwart, wit en grijs tot zachtroze. Mooi. En kopen doe je het bij een keur aan webshops, kan niet missen. Fashionable-alles voor je mini, that´s for sure, maar... Eén en ander van How to Kiss a Frog is niet goedkoop. Dus wil je een mooi jurkje of broekje scoren: uitverkoop it is.
x Debbie