Pure ontspanning in Designhotel WIESERGUT in Hinterglemm, Oostenrijk
Om te beginnen met het skigebied zelf. Dit gebied wordt ook wel Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn genoemd. Een skicircus vanwege de cirkelvormige opzet van de liften en pistes, waardoor je een ronde kunt skiën zonder dezelfde route te nemen. Is dat nou eens handig! Met 70 moderne skiliften, 60 sfeervolle hutten en 270 kilometer aan pistes is het een van de meest geliefde skibestemmingen in de Alpen, en we snappen waarom. Van beginners tot ervaren ski- en snowboarders, iedereen vindt hier zijn ideale afdalingen.
En waar verblijf je als je naar Hinterglemm gaat? Bij Designhotel WIESERGUT dus. Hier kom je binnen in een prachtige lobby waar je heerlijk overdag met je boek kunt zitten, en ‘s avonds met een goed glas wijn en hun dagelijkse homemade warme taart voor de open haard. Doordat het hotel 24 suites heeft merk je echt dat er een knusse sfeer in het hotel hangt, met veel persoonlijke aandacht voor de gasten, waardoor je je gelijk thuis voelt. Al zou menig mens dromen van een bed en donsdeken thuis zoals je hier hebt, want echt voor alles is gebruik gemaakt van top kwaliteit materialen. Van Dyson airwraps, tot Aesop zeep, zelfgemaakte melk en kazen van eigen koeien, eigen gemaakte wijn in samenwerking met lokale wijnboeren en ultra zachte badjassen, en ga zo maar door. Overal voel je de liefde van eigenaren Martina en Sepp Kröll.
Spitsplinternieuw is de BergLoft en BergSuite, met eigen ski-in en ski-out. De BergLoft is een exclusieve loft van maar liefst 360 m², ontworpen voor ultieme luxe en privacy voor 2 tot 6 personen. Met grote panoramische ramen kijk je recht op de skipistes en omliggende natuur. Er is een privé-sauna, open haard, een eigen terras en warm buitenzwembad van 15 meter. Dezelfde luxe ervaar je ook in de BergSuite, maar deze kamer is geschikt voor maximaal twee gasten.
Het BadHaus, oftewel de spa, is een oase van rust met sauna’s, een stoom- en ijsbad, massageruimtes, een panoramische ontspanningsruimte en een verwarmd binnen- en buitenzwembad gevuld met water uit de eigen bron. Begin je dag met een duik in het 30 graden-verwarmde buitenzwembad met uitzicht op de piste. Of boek een van de luxe spa-behandelingen voor na een actieve dag skiën, waarbij gebruik wordt gemaakt van natuurlijke cosmetica die je ook kunt kopen voor thuis. Vergeet ook niet een bezoek te brengen aan de net geopende BergGym, waar je alles vindt wat je nodig hebt, inclusief twee reformers en een speaker om je eigen muziek af te spelen.