Utrechtse wijnbar/ restaurant Bar Bet aan ’t Wed
Aan het welbekende Wed, pal onder de Dom in Utrecht, vind je Bar Bet. Een hippe wijnbar met een ongecompliceerde sfeer en een verrassend goede keuken. Geen stijve bedoening, maar een plek waar je net zo makkelijk binnenloopt voor een spontaan glas oranje wijn als voor een avond lang tafelen met vrienden. Plof neer op het terras of neem plaats in het warme, stijlvolle interieur binnen.
De voorpret begint al wanneer je (online) door het menu van Bar Bet bladert. Kleine gerechten wisselen regelmatig, dus er is altijd een reden om weer terug te komen.
Bar Bet opende begin 2024 de deuren, en met het knappe rode flowerpot-interieur wil je hier eigenlijk niet meer weg. Vanaf vier uur begin je je avond goed met borrelhappen, en vanaf vijf uur gaan de “serieuze” gerechten in de spotlights.
Bij Bar Bet vormt de grote bar het hart van de zaak. Gerechten komen van boven (letterlijk, want daar zit de keuken) dus spieken is er niet bij. Aan de bar zitten kan ook, maar little bird told us: dan moet je vroeg zijn, want vol = vol.
Op de kaart? Kleine gerechten om te delen. Denk: zeeduivel, roodlof met pecorino en wortel, en (onze persoonlijke favoriet) de spitskool. Alsjeblieft Bar Bet, haal ‘m nooit van de kaart.